Bezpłatne Szkolenie

3 kroki odchudzania w nurcie Mindfulness

Odkryj 3 kroki jak chudnąć dzięki praktyce uważności, bez reżimu diety i kotłujących się myśli w Twojej głowie!

smartmockups_kqgrw4wh

Zapisz się i poznaj autorską metodę trwałego i efektywnego odchudzania w nurcie Mindfulness

.

Czego się dowiesz?

To szkolenie dedykowane jest dla kobiet, które:

Pragną mieć spokój w swojej głowie, zamiast ciągłego natłoku myśli.

Dzięki wiedzy na szkoleniu dowiesz się jak uciszyć myśli, które krążą w Twojej głowie. Myśli na temat wagi, odchudzania, wyrzutów sumienia, że zjadłam za dużo, że nie powinnam. Myśli oceniających Twój wygląd. Dowiesz się skąd się to bierze a przede wszystkim co zrobić by mieć myśli jako swojego sprzymierzeńca wspierającego w procesie zmiany.

Pragną skończyć z reżimem diet, z ciągłymi zakazami i nakazami.

Dzięki wiedzy na szkoleniu dowiesz się jak dzięki praktyce Mindfulness możesz zacząć jeść intuicyjnie,  zgodnie z potrzebą Twojego organizmu, bez zbędnych wyrzeczeń, czerpać z tego przyjemność i przede wszystkim zauważać realne efekty w procesie zmiany, odchudzania. 

Zajadają emocje ( stres ) albo nie są w stanie przełknąć niczego. 

Dzięki wiedzy na szkoleniu dowiesz się jak emocje mają wpływ na to czy osiągamy efekty czy nie w procesie odchudzania. Dowiesz się jak się z nimi zaprzyjaźnić by Tobie pomagały a nie przeszkadzały. Jak je rozpoznać by pomagały w odchudzaniu.

O prowadzącej 
Wioleta Łagowska
 
Psychodietetyk, Life Coach I Promotor Wellbeing Body&Mind.
  • Wspieram Kobiety w odkrywaniu tego, co kryje się w ich wnętrzu, a co uwydatnia się w ich wyglądzie zewnętrznym.
  • Prowadzę konsultacje 1:1, warsztaty stacjonarne, wyjazdowe
  • Wspieram i przeprowadzam kobiety w ich holistycznej zmianie ( ciało, sfera mentalna ) w nurcie Mindfulness
Certyfikowany specjalista ds. żywienia. Trener personalny i instruktor fitness dla kobiet. 
Praktyk Mindfulness po ukończonym  kursie MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction)  Meditation&Mindulness Coach
  • Ukończyła wiele kursów z zakresu znajomości kobiecego ciała i umysłu: Psychologia Ajurwedyjska, Insulinooporność, Hashimoto, Joga, Aktywność kobiet w ciąży i połogu.
  • Wcześniejsze 15 lat doświadczenia menadżera w branży logistyki pozwoliło nabyć umiejętności praktycznych na temat ludzkich zachowań. 
  • Od kilkunastu lat pasjonatka zdrowego lifestyle, propagatorka aktywności fizycznej wśród kobiet, promująca wiedzę, by zrozumieć i zaakceptować proces zmiany, który jest potrzebny w transformacji sylwetki, odżywiania i mentalnego aspektu będącego podstawą do trwałego efektu.
    • Najważniejsze jest holistyczne podejście w budowaniu równowagi w kobiecym organizmie.
IMG-20190813-WA0014

Co o Wiolecie mówią jej klientki

Jestem osobą niesamowicie aktywną, żyję w ogromnym tempie i pod dużą presją. W konsekwencji tego sposobu życia zaczęłam odczuwać dolegliwości zdrowotne, które potrafiły wyłączyć mnie z życia nawet na kilka dni. Panaceum na to okazały się warsztaty uważności z Wioletą. Nauczyłam się doceniać chwile, celebrować drobne momenty każdego dnia i wyciszać się wewnętrznie. Nie jem już w pośpiechu i zwracam uwagę na to, co jem – bo to ważny element uważności, którego musiałam się nauczyć. Wiem, że jeszcze przede mną sporo pracy, ale już zauważyłam pozytywne zmiany w swoim życiu. Jestem pozytywniej nastawiona do życia, mniej spięta, a problemy zdrowotne zniknęły jak ręką odjął. Jeśli więc potrzebujecie zaciągnąć hamulec ręczny w życiu i zadbać o siebie, polecam spotkanie z Wioletą z całego serca.

Karolina

Wiola odmieniła moje życie w zakresie relacji z jedzeniem. Odwróciła je do góry nogami, a raczej ustawiła na właściwe tory. Połowę swojego życia borykałam się z zaburzeniami odżywiania. Miałam za sobą wiele diet i prób odchudzania, które kończyły się zwykle napadami obżarstwa, wymiotami, spadkiem samopoczucie. Po kolejnej z nich trafiłam na Wiolę, i to właśnie ona nauczyła mnie od nowa jeść. Cieszyć się jedzeniem, celebrować posiłki i jeść uważnie. Bez kolejnych rozpisek, ważenia i narzucania posiłków. Dzięki Wioli potrafię powiedzieć sobie DOŚĆ podczas napadu wilczego głodu i w końcu ufam sobie w zakresie jedzenia. Oczywiście, wciąż uczę się słuchać sygnałów swojego ciała ale to Wiola wskazała mi gdzie ich szukać, na czym się skupić. Wiola jest osobą, która do swojej pracy podchodzi z wielką pasją, zawsze z wielką uwagą słucha, obserwuje, jej metody pracy są dostosowane do pacjenta, podążają z nim

Agata

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ
Odkryj 3 kroki jak chudnąć dzięki praktyce uważności, bez reżimu diety
i kotłujących się myśli w Twojej głowie !