Kobieta w Podróży. Relaks i Retreat Zanzibar 11-18/11/2022

Udało się ! Jeśli otworzyłaś i czytasz tą stronę to nie przypadek! Gratuluję ! Czujesz, że relaksujący kobiecy weekend jest właśnie dla ciebie !

WYRUSZAMY NA ZANZIBAR :)

JEDŹ Z NAMI !

11- 18 LISTOPADA 2022

Zanurkuj w swoją kobiecość w błękitnych wodach Oceanu Indyjskiego na ZANZIBARZE !!!

Follow My Flow Lifestyle & Wioleta Łagowska My Way Life

Zanzibar to idealne miejsce, by odpocząć, zrelaksować  się i poznać niezwykle egzotyczną kulturę. Ta rajska wyspa niczym szlachetny szafir zanurzona jest w błękicie. Wysokie, sięgające nieba palmy, kojący szum oceanu, feria zapachów i smaków czynią z niej prawdziwy raj na ziemi. 

Daj się porwać kobiecej przygodzie i poznaj z nami tę przepiękną wyspę.

Zapraszamy Cię na autorski program kobiecej podróży, podczas której będziemy ćwiczyć jogę, medytować i imprezować w kobiecym kręgu na rajskich plażach Zanzibaru. Popłyniemy na spotkanie żółwi morskich w okolicach wyspy Mneba. Poznamy tajemnicę tropikalnych roślin oraz przypraw i odwiedzimy stolicę Zanzibaru - Stone Town. Na warsztatach rozwojowych odkryjemy przed Tobą tajemnicę kobiecej mocy i niezależności. Dzięki tej podróży odnajdziesz siłę, by realizować swoje najskrytsze marzenia, pasje i plany.

 

PROGRAM OBEJMUJE:
  • codzienną poranną praktykę jogi o wschodzie słońca na prywatnej plaży

  • warsztaty Mindfulness & medytację o zachodzie słońca

  • Kobiecy Krąg - warsztaty z zakresu 3 filarów rozwoju kobiecości: niezależność, intuicja, emocje

  • 2 wycieczki krajoznawcze: 

  • Spice Farm, Prison Island & Stone Town

  • Mneba (snorkelling) oraz pływanie z żółwiami 

  • atrakcje: przejażdżkę skuterem elektrycznym, pływanie na kajakach oraz desce SUP 

 

CENA OBEJMUJE

hotel ***** - 7 noclegów w pokojach 2-osobowych, wraz z wyżywieniem (HB śniadanie, obiadokolacja)

warsztaty rozwojowe oraz zajęcia jogi

transfery z/na lotnisko w Zanzibarze

2 wycieczki krajoznawcze

PROGRAM:
DZIEŃ 1: 

Przylot na Zanzibar wedle zakupionego biletu. Transport do hotelu. Zakwaterowanie. Czas wolny na plaży. Joga i medytacja o zachodzie słońca. Wspólna kolacja.

DZIEŃ 2:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Warsztaty Kobiecy Krąg; EMOCJE. Czas wolny. Możliwość skorzystania z atrakcji: przejażdżka skuterem elektrycznym (1h), pływanie na desce SUP (2h), pływanie kajakiem (2h)*. Medytacja prowadzona na zachód słońca. Kolacja. Babski wieczór.

DZIEŃ 3:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Wycieczka na najpiękniejszy i najbardziej romantyczny atol Mnemba, gdzie popłyniemy łódką, a następnie nurkujemy z rurką (snorkeling). Popływamy z żółwiami i delfinami. Zobaczymy niezwykłe koralowce i wiele innych zwierząt żyjących na rafie otaczającej prywatną wyspę położoną w centrum tego bajkowego atolu. Kolacja. Medytacja prowadzona na zachód słońca.

DZIEŃ 4:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Warsztaty Kobiecy Krąg; INTUICJA. Czas wolny. Możliwość skorzystania z atrakcji: przejażdżka skuterem elektrycznym (1h), pływanie na desce SUP (2h), pływanie kajakiem (2h)*. Medytacja prowadzona na zachód słońca. Kolacja. Babski wieczór.

DZIEŃ 5:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Wycieczka całodniowa. Odwiedzimy jedną z plantacji przypraw na Zanzibarze, tzw. Spice Farm, gdzie zobaczymy jak rosną najsłynniejsze przyprawy świata. Następnie udamy się do solicy Zanzibaru Stone Town, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. To miejsce urodzin lidera grupy Queen Freddiego Mercury. Po zwiedzaniu i zakupach :) jedziemy na słynną wyspę wielkich żółwi Prison Island. Powrót do hotelu. Kolacja. Medytacja i relaks na plaży.

DZIEŃ 6:

Joga - powitanie słońca na plaży. Śniadanie. Warsztaty Kobiecy Krąg; NIEZALEŻNOŚĆ. Czas wolny. Możliwość skorzystania z atrakcji: przejażdżka skuterem elektrycznym (1h), pływanie na desce SUP (2h), pływanie kajakiem (2h)*. Medytacja prowadzona na zachód słońca. Kolacja. Babski wieczór.

DZIEŃ 7:

Śniadanie. Transport na lotnisko. Wylot z Zanzibaru.

  • czas całkowity na uczestniczkę w okresie pobytu

JEDZENIE

W trakcie tygodniowego pobytu na rajskiej wyspie Zanzibar będziesz rozpieszczała swoje podniebienie lokalnymi potrawami. Kuchnia Zanzibaru to kolory, aromatyczne przyprawy i najlepszej jakości warzywa i owoce, przepyszne i świeże owoce morza.To połączenie kuchni hinduskiej, arabskiej i afrykańskiej a szef kuchni osobiście selekcjonuje lokalne produkty. 

* Osoby wymagające specjalistycznych diet prosimy o stosowną informację w dniu rezerwacji miejsca.  

WARSZTATY KOBIETA U ŹRÓDEŁ INTUICJI

Kobieca Intuicja - to sposób życia, Twoje wybory, osoby jakimi się otaczasz, Twoje plany i marzenia, to, że każdego dnia wstajesz i pchasz do przodu wózek wypełniony dobrymi myślami i czystą energią, to, że umiesz mówić: Dość!, to, że realizujesz swoje pasje, że znajdujesz chwilę dla siebie samej, to, że się kształcisz, myślisz o sobie, otulasz się troską i wyrozumiałością, to, że posiadasz tę mądrość, aby zakładać maskę z tlenem najpierw sobie, a potem wszystkim dookoła - to wszystko sprawia, że jesteś Dziką Kobietą. 

 

WARSZTATY KOBIETA NIEZALEŻNA - FINANSE & EMOCJE 

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo jest stereotypów w postrzeganiu naszego być albo nie być przez pryzmat pieniędzy. Oczywiście jak świat długi i szeroki, każda z nas jest inna: są kobiety, które nie potrafią się odnaleźć w pracy zawodowej, za to spełniają się w związku i dbaniu o dom, jak Charlotte. Są kobiety, takie jak Samantha, które nie wyobrażają sobie zależności finansowej od mężczyzny. I takie, które starają się znaleźć balans pomiędzy karierą i rodziną - jak Miranda. 

KRĄG KOBIECY 

Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta. W kobiecym kręgu porozmawiamy jak to szczęście w swoim życiu odnaleźć. Krąg ma to do siebie, że dzielimy się doświadczeniami, nie oceniamy, wyciągamy lekcję, dajemy sobie wsparcie. Przekażemy Ci dekalog kobiety spełnionej, autentycznej, szczęśliwej oparty na naszych własnych historiach. A Ty z czasem uzupełnisz go swoimi przemyśleniami, tworząc unikatową i spersonalizowaną  całość.

MEDYTACJA / ODDECH / RELAKSACJA

Stres i ciągła gonitwa często towarzyszą nam w codziennym życiu. Oddech, medytacja, relaks to praktyki, które przynoszą realne i pozytywne rezultaty w obniżaniu poziomu stresu.  Umiejętność rozluźniania ciała i umysłu ma kluczowe znaczenie w poprawie nastroju i nade wszystko wspomaga nasz układ odpornościowy i nerwowy - decydując o zdrowiu fizycznym i psychicznym. 

Medytacja i praktyki oddechowe na rajskich plażach Zanzibaru z widokiem na Ocean Indyjski, przy wschodach i zachodach słońca, które zapierają dech w piersiach. Wyobraź to sobie. Możesz to przeżyć. 

JOGA/MINDFULNESS

Joga - Joga jest procesem kontrolowania zmian w umyśle. Joga to dosłownie “łączyć” to zjednoczenie ciała i umysłu. Joga to świadoma praktyka z  ciałem łącząca oddech, myśli i emocje. To praktyka uważności, pozwalająca choć przez chwilę być tu i teraz. 

Mindfulness - to podróż dociekania i odkrywania natury własnego umysłu i serca; dociekania i odkrywania, jak możesz być w życiu bardziej obecny, jak otworzyć serce i być bardziej autentycznym - nie tylko wobec siebie samego, ale także w związkach łączących cię z tymi, których kochasz, ze wszystkimi istotami i ze światem jako takim. 

Wiele z nas odłączyło się od swojego ciała. Traktujemy je często jak maszynę, która ma działać i wyglądać w określony sposób. A przecież ciało jest naszym domem i warto zwrócić uwagę na to, jakie impulsy nam wysyła. Podczas specjalnie opracowanych ćwiczeń nauczysz się rozpoznawać te sygnały. 

TANIEC INTUICYJNY 

Taniec intuicyjny nie ma w żaden sposób ustalonych z góry choreografii, kroków, czy scenariuszy. To autentyczny, prosty ruch, który pomaga w uwolnieniu emocjonalnych blokad. To ruch, w którym wyrażasz siebie na 100% równocześnie pogłębiając świadomość swojego ciała i umysłu. Możemy traktować go również jako formę medytacji w ruchu. 

Kim jesteśmy? 

Wioleta Łagowska  - Jestem Psychodietetykiem, Women's Holistic Healthy Coach, Yoga Teacher, która w sposób holistyczny podchodzi do zmiany i budowania równowagi w kobiecym organizmie. Jestem również certyfikowanym specjalistą ds. żywienia, trenerem personalnym i instruktorem fitness.

Inspiruję Kobiety do odkrywania tego, co kryje się w ich wnętrzu, a co uwydatnia się w ich wyglądzie zewnętrznym. Promuję wiedzę, która pomaga zrozumieć i zaakceptować schemat procesu zmiany. Wspieram i przeprowadzam kobiety w ich holistycznej drodze obejmującej: ciało, umysł, emocje połączone w nurcie Mindfulness.

Follow My Flow Lifestyle - Anna Hołubińska & Renata Toboła - Wspólnie prowadzimy podróżniczego bloga skierowanego przede wszystkim do kobiet. Blog Follow My Flow to magiczna przestrzeń, w której opisujemy nie tylko nasze podróże, ale też dzielimy się przemyśleniami na tematy bliskie sercu każdej kobiety. Dzięki podróżom - a zwiedziłyśmy już w sumie prawie 50 krajów na 5 kontynentach - doświadczyłyśmy najpiękniejszych przeżyć - inspirujących, dramatycznych, a równocześnie budujących wrażenie absolutnego szczęścia. Inspirujemy kobiety do pięknych doświadczeń oraz do dbania o siebie, a najbardziej do łączenia wszystkich tych elementów. Jesteśmy promotorkami Pełni Życia! 

CENA NIE OBEJMUJE

biletu lotniczego

kosztu wizy turystycznej

ewentualnego testu na SAR COV2

wydatków własnych / napiwków

ubezpieczenia NNW

REZERWACJA i PŁATNOŚĆ

Cena regularna - 6900 PLN  -  ok 1400$  dolarów amerykańskich

Wpłata zaliczki w wysokości 850$ dolarów amerykańskich jest potwierdzeniem rezerwacji. Pozostała część płatna przelewem na konto maksymalnie do 60 dni przed datą wyjazdu 

Wpłata zaliczki i podpisanie umowy jest równoznaczne z akceptacją oferty, programu i pełnego kosztu wyjazdu oraz ze zgodą na udział w warsztatach 

* W przypadku sytuacji losowych, związanych z potencjalnym lockdownem, zakładamy przeniesienie wyjazdu na inny, najbliższy możliwy termin.

ZAPISY i REZERWACJA: 

Telefonicznie 

Anna Hołubińska 728 402 979

Renata Toboła 602 647 071

Wioleta Łagowska 509 403 039 

Mailowo 

kontakt@followmyflow.com.pl

wioleta.lagowska.psychodietetyk@gmail.com

Dane do przelewu:

Follow My Flow Lifestyle, numer konta: 75 1050 1070 1000 0092 8427 2185

Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj i spędź a nami tydzień na rajskiej wyspie !!!

TOP