Nazywam się

Wioleta Łagowska

Jestem kobietą, która od zawsze podąża swoimi ścieżkami, żyjącą na swój sposób i na własnych zasadach. Zdecydowaną i racjonalną a w głębi serca wrażliwą i kochającą. Moją główną wartością w życiu jest wolność i niezależność własnych decyzji i wyborów, wolność w życiu według własnej ścieżki - my way life. W świecie ciągłych zmian, nastawionym często na życie według określonych schematów, scenariuszy, powtarzalności ja od zawsze czułam, że mogę i chcę inaczej, że jest coś więcej niż to co kazano mi widzieć. Odkąd pamiętam mówiłam co myślę, byłam szczera i nie umiałam mówić, że białe jest czarne tylko dlatego, że było wygodniej. Mówię o sobie, że jestem kobietą żyjącą w szczęściu, autentyczności i odwadze. To jak określa mnie mój zawód to: - Women's Holistic Health Coach, Coach Mindfulness & Medytacji, Psychodietetyk, Specjalista ds. odżywiania, Trener personalny, Instruktor Fitness a obecnie w trakcie certyfikacji Nauczyciela Jogi. Lubię o sobie mówić, że jestem pasjonatką holistycznego podejścia do zdrowia fizycznego i psychicznego, która kocha łączyć to co realne z nierealnym, materialne z duchowym, zbadane z intuicyjnym, wiedzę z praktyką, medycynę zachodu z ogromną wiedzą wschodu. Od 25 roku życia, więc od ponad 16 lat bardzo bliski memu sercu jest obszar inspirujący Kobiety do przebudzenia swojej wewnętrznej mocy. Jestem kobietą, która w swojej praktyce przekazuje tylko to co praktycznie przeszła. Uczę tylko tego co autentyczne we mnie, to co sama w swoim życiu przeszłam łącząc praktykę z wiedzą teoretyczną, którą świadomie pozyskuję od ponad 16 lat. Nieautentyczność wyczuwam i nie akceptuję jej u innych. Ognista Baranica z Wenus w Marsie, ze Słońcem w Koziorożcu, numerologiczna 7 z 6 zmysłem i super intuicją, Aktywator, Maksymalista z zamiłowaniem do uczenia się i przestrzenią na współzależność - to JA.

Jak to się stało, że jestem w tym miejscu?

Rozwojem osobistym pasjonuję się od 26 roku życia, kiedy nastąpiła moja pierwsza w życiu inicjacja związana z obszarem osobistym, miłosnym. Wtedy poczułam, że wiara w siebie i moje poczucie kobiecości gdzieś się zapodziało a ja wtedy obiecałam sobie, że ją odnajdę. Na 12 lat moją energię kobiecości zamknęłam w skrzyni a klucz nieświadomie wyrzuciłam, myślałam, że tak ma być.

Pracowałam zawodowo w branży mocno nacechowanej energią męską więc myślałam, że trzeba się dopasować i tak też zrobiłam. Z zewnątrz wyglądałam na jak się wtedy określało “rasową kobietę biznesu” ale w środku nie było jej prawie w ogóle. Byłam dobra w tym co robiłam i zaliczając dokładnie zaplanowane w wieku 25 lat szczeble kariery doszłam do najwyższego i poczułam, że to chyba nie to, że zdobyłam wiele ale w swoim życiu tyle samo zaniedbałam.

Po 12 latach życia zawodowego przeszłam kolejną inicjację i poczułam głęboko, że to co robię to już nie jest moja droga. Nie wiedziałam jeszcze dokładnie jak będzie wyglądała moja nowa ale czułam, że muszę zakończyć obecną bo się uduszę. Tak się stało, po kolejnych 2 zamknęłam etap korporacji, schematów, zabrałam to czego się nauczyłam (przyznam, że teraz widzę jak wiele i za to jestem wdzięczna) i zaczęłam kompletnie nowy. Zadałam sobie pytanie co zawsze było dla mnie ważne, co lubiłam robić, co czuję, że jest moje, jaki obszar jest dla mnie i w czym czuję się najlepiej.

W 2016 roku rozpoczęłam mocno transformujący proces inicjacji gdzie zrozumiałam i przede wszystkim poczułam, że moją drogą i misją jest działanie w obszarze przebudzenia kobiet poprzez ich własną transformację kobiecości, intuicji, energii. Nie było to dla mnie też łatwe bo do tego czasu bardziej funkcjonowałam z umysłem, analitycznym podejściem a tu po prostu poczułam, że w końcu czas na prawdziwą, duża zmianę i podążanie za głosem intuicji, który już nie dał się uciszyć.

Moją misją jest podążanie za głosem mojej własnej intuicji, ciągły rozwój osobisty i duchowy, odkrywanie mojej wewnętrznej mocy i energii kobiecości. Moją intencją jest jak najgłębsze prowadzenie kobiet w ich wewnętrznej transformacji w powrocie do ich źródła mocy, do intuicji w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego, relacji z jedzeniem, ciałem i swoimi emocjami ale też w obszarze zmiany ich życie zawodowego i odkrywanie potencjału i możliwości prowadzenia biznesu w nurcie kobiecej energii, obfitości i spokoju serca.

Jestem kobietą, która uwielbia wchodzić w głębokie procesy transformacyjne, działanie autentyczne, intuicyjne jest dla mnie najważniejsze. To co robię to moja misja, która dojrzewała 37 lat. Nie byłam gotowa wcześniej by ujrzała światło dzienne, natomiast gromadziłam własne doświadczenia, leczyłam własne blokady i ograniczenia.

Autentyczność, szczerość, odwaga i działanie intuicyjne jest dla mnie podstawą mojego działania. Od zawsze uwielbiałam doszukiwać się głębszego sensu, nie przyjmowałam wymówek nie wiem, nie uda się i zostaw bo tak wygodniej. Mój Mars w Baranie i Wenus oraz pozostałe rogate znaki dają mi odwagę, racjonalne i analityczne podejście, twarde stąpanie po Ziemi. Aktywator i Maksymalista pomaga w kreacji, tworzeniu, projektowaniu i przekuwaniu zdobywanej wiedzy na realne działanie, zamiłowanie do uczenia pozwala na ciągłe zdobywanie wiedzy, rozwój, spędzanie godzin w książkach badaniach, byciem otwartym na nowe i nie zamykanie się tylko na 1 rozwiązanie. Dlatego uwielbiam łączyć medycynę konwencjonalną, psychologię, psychobiologię, fizykę kwantową, naturalne aspekty dbające o zdrowie, naukę ajurwedy, jogi etc. Współzależność daje mi otwartość na działanie w grupie, z drugim człowiekiem, a własne, bogate doświadczenie pozwala na zrozumienie i empatię ale też wiedzę, że można wiele w życiu zrobić. Moja superintuicja i szósty zmysł pozwala na indywidualne, bardzo intuicyjne podejście w procesach zmiany, które dokonują moje klientki.

O MNIE

Jestem certyfikowanym Psychodietetykiem, Women's Holistic Health Coachem, Coachem Mindfulness & Medytacjia, Trenerem personalnym, Instruktorem fitnessu w trakcie certyfikacji Nauczyciela Jogi, Instruktorem pracy z ciałem z kobietami w ciąży i połogu, Specjalistą ds. żywienia, również przy insulinooprności i hashimoto, Psychologii ajurwedyjskiej, kursie MBSR. Odbyłam wiele szkoleń z zakresu miękkich kompetencji i ciągle się dokształcam. Obecnie najwięcej korzystam ze swojej intuicji. Wchodzę w proces zmiany z kobietami, które są gotowe na głęboką transformację, które są gotowe do tego by stanąć w prawdzie, bo to wymaga dużego zaangażowania, energii i czasu z ich strony.

Napisz do mnie

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej ? Wypełnij poniższy formularz. Do usłyszenia!

TOP