📞 509 - 403 - 039 📧 wioleta.lagowska.psychodietetyk@gmail.com 🕰 Poniedziałek - Piątek 10:00 - 15:00
HOLISTIC WELLNESS / MEDITATION&MINDFULNESS COACH

Wioleta Łagowska

Inspiruję Kobiety do zmiany, by żyły w zdrowiu ( fizycznym i psychicznym ) , by czuły się piękne i świadomie kierowały swoim życiem w zgodzie ze swoją intuicją. Holistyczny proces zmiany by odżywiać umysł, ciało i ducha za pomocą 4 filarów prawdziwego piękna i świadomości:
Odżywianie, Ciało, Umysł ( energia w ruchu czyli emocja ) oraz Rozwój duchowy.
Wioleta Łagowska
04

4 filary

Holistyczne podejście pomoże Ci osiągnąć wszystkie Twoje cele życiowe, poczuć się niesamowicie w codziennym życiu zarówno na płaszczyźnie prywatnej jak i zawodowej.

ROZWÓJ DUCHOWY

Praktykowanie Mindfulness, Medytacji i Świadomego oddechu. Praktyki relaksacyjne, uwalniające zablokowaną energię w ciele i umyśle. Rytuały odżywcze pozwalające sobie na bycie tu, teraz i taką jaką byłaś zanim ktoś powiedział ci jaka masz być. To odbudowywanie swojego kobiecego potencjału, dzikości, autentyczności. To osiąganie balansu i spokoju, pełnego zrozumienia siebie wewnątrz by uspokoić świat zewnętrzny. To skorzystanie z dostępnych praktyk znanych od tysięcy lat by bez względu na zewnętrzny krajobraz cieszyć się życiem i przeżywać je w pełni.

CIAŁO/ODŻYWIANIE

Odżywianie organizmu, zmiana postrzegania stosowania diety, z reżimu kontrolującego nas, na świadome odżywianie organizmu w odpowiednie paliwo, dające energię do funkcjonowania. Kształtowanie piękna od wewnątrz by zobaczyć piękno na zewnątrz. Poprawienie swojej relacji z jedzeniem na tą, która odżywia, wspiera i uzdrawia kobiecy organizm. Intuicyjne decyzje dotyczącego tego jakie produkty, w jaki sposób i kiedy spożywać, by czuć się zdrową, piękną i silną.

CIAŁO/RUCH

Ciało jest naszym skarbem i ma nieskończony potencjał - odkryj go. Kobieca seksualność, odkrywanie swojej kobiecej energii, siły i wrażliwości. Kiedy jesteś szczęśliwa i zadowolona Twoje ciało nie trzyma dodatkowej wagi. Odnalezienie i odblokowanie traum tkwiących w ciele poprzez znajomość swoich wzorców podświadomości. Dobór prawidłowej, wspierające formy ruchu dla Twojego ciała. Odnalezienie łączności ze swoim ciałem, zaprzyjaźnienie się i pełna akceptacja jest podstawą zmiany.

EMOCJONALNY WELLBEING

Emocje tworzą nasze życie. W emocjach podejmujesz często strategiczne decyzje, emocje są przyjemne i nieprzyjemne. Nie ma złej emocji, każda z nich jest potrzebna bo to informacja co się dzieje w Twoim życiu, czego chcesz a czego nie akceptujesz. Nieświadomy wzorzec ofiary jeśli mówisz, że to ktoś odpowiada za to jakie emocje w Tobie się ujawniają jest sygnałem do przyjrzenia się i zrozumienia ukrytych w Tobie emocji. Niezrozumiane emocje są często podstawą zaburzeń w odżywianiu, nieszczerych relacji z ciałem, blokadą do życia w pełni autentyczności. Podstawą osiągnięcia równowagi jest zrozumienie jak wielką rolę w życiu odgrywają nasze myśli, słowa i emocje.

O MNIE

Holistic Welness/Meditation&Mindfulness Coach/Psychoditetician/Healthy&Life Coach.

  • Wspieram Kobiety w odkrywaniu tego, co kryje się w ich wnętrzu, a co uwydatnia się w ich wyglądzie zewnętrznym.

  • Prowadzę programy coachingowe, warsztaty stacjonarne, wyjazdowe.

  • Wspieram i przeprowadzam kobiety w ich holistycznej zmianie w CUDzie kobiecości ( ciało, umysł, dusza )

  • To co mnie napędza to chęć odkrywania, doświadczania, uczenia siebie i innych.

Certyfikowany specjalista ds. żywienia. Trener personalny i instruktor fitness dla kobiet. 

  • Ukończyła wiele kursów z zakresu znajomości kobiecego ciała i umysłu: Psychologia Ajurwedyjska, Insulinooporność, Hashimoto, Joga, Aktywność kobiet w ciąży i połogu.

  • Od kilkunastu lat pasjonatka zdrowego lifestyle, propagatorka aktywności fizycznej wśród kobiet, promująca wiedzę, by zrozumieć i zaakceptować proces zmiany, który jest potrzebny w transformacji sylwetki, odżywiania i mentalnego aspektu będącego podstawą do trwałego efektu.

    • Najważniejsze jest holistyczne podejście w budowaniu równowagi w naszym życiu. Zwrócenie uwagi na nasze własne zdrowie fizyczne i psychiczne jest podstawą do cieszenia się z życia.

 

Tworzę byś odnalazła drogę do bycia zdrową, piękną i świadomą

PROGRAM HOLISTYCZNEJ ZMIANY

3 miesięcy program coachingowy indywidualny lub grupowy, w którym krok po kroku przepracowujemy wzorce podświadomości odpowiedzialne za Twoją obecną sytuację. Obszary na bazie których możemy przeprowadzić zmianę to Twoje podejście do odżywiania, ciała, znajomość działania swojego umysłu ( myśli, emocji ) oraz otwarcie się na rozwój duchowy by osiągnąć równowagę i trwały efekt. FIlary, które możesz ze mną przepracować to postawy żywieniowe, proces odchudzania w trwały i prosty dla ciebie sposób, zmiana lub zrozumienie obecnej sytuacji zawodowej. Tylko całościowe zrozumienie swojego organizmu pozwala na dokonywanie trwałych zmian z satysfakcjonującymi cię efektami.

WARSZTATY GRUPOWE

Kobiece warsztaty w kameralnej grupie ( maks 12 osób ) trwające 1 dzień, podczas których przyglądamy się i odkrywamy 4 obszary, stanowiące kamienie milowe do świadomego, zdrowego i szczęśliwego życia: Odżywianie, Ciało, Umysł, Dusza. Osiągnięcie balansu poprzez i holistyczny proces to droga do odnalezienia połączenia z samą sobą, To z kolei pozwoli odbudować pewność siebie, poczucie piękna, optymalnego zdrowia, szczęścia.

WARSZTATY WYJAZDOWE

Jeśli marzysz o połączeniu podróży z odpoczynkiem i rozwojem to właśnie takie warsztaty są dla Ciebie. Podróżujemy nie tylko w piękne miejsca ale też do swojego wnętrza by się odprężyć, doładować energetycznie, docenić swój wewnętrzny dobrostan. Wszystko w nurcie praktyki Mindfulness. Odkrywamy swoją intuicję i świadomość swojego ciała i umysłu byś mogła pokochać i zrozumieć siebie jeszcze mocniej, odkryć swoje piękno wewnętrzne i zewnętrzne i byś mogła żyć w zdrowiu.

Co mówią o mnie Klientki

” Wiola odmieniła moje życie w zakresie relacji z jedzeniem. Odwróciła je do góry nogami, a raczej ustawiła na właściwe tory. Połowę swojego życia borykałam się z zaburzeniami odżywiania. Miałam za sobą wiele diet i prób odchudzania, które kończyły się zwykle napadami obżarstwa, wymiotami, spadkiem samopoczucie.  Dzięki Wioli potrafię powiedzieć sobie DOŚĆ podczas napadu wilczego głodu i w końcu ufam sobie w zakresie jedzenia. ” AGATA

” Do Wioli trafiłam ponieważ wyniki moich badań pozostawiały wiele do życzenia a myśl o dietach z zegarkiem i wagą oraz dopasowywaniem się pod taką dietę po raz kolejny ( bo niejedną już miałam na koncie ) przyprawiała mnie o mdłości. I tu moje zdziwienie, że można inaczej, że to dieta ma być dopasowana pod mój tryb życia, poza tym wiele rozmów – na które czekałam z niecierpliwością – to jest kluczowe. ” WIOLA