PRACA 1:1

Praca 1:1 przeznaczona jest dla osób, którym zależy na indywidualnym podejściu, systematyczności w działaniu, które są gotowe na holistyczną transformację, w której otwierają się na zmianę z moim udziałem. O moim podejściu czy moich kwalifikacjach i metodach pracy, możesz przeczytać w zakładce O MNIE Przed zapisaniem się na pakiet sesji ze mną, odbędziemy krótka rozmowę, by sprawdzić, czy chcemy ze sobą pracować.

RELACJA Z CIAŁEM

Korzystam z metody, która powstała na kanwie mojego doświadczenia praktycznego i teoretycznego z różnych praktyk, która opiera się na holistycznym, uważnym i świadomym podejściu do świadomej kobiecości, poznania ciała i umysłu poprzez: Zrozumienie układu hormonalnego, który ma wpływ na odczuwalność i oswojenie naszych emocji. Zrozumienie przepływu energii w ciele (prany, czakr), które oddziaływują na odczuwanie naszej kobiecości, seksualności, dzikości. Poznanie ich wpływu na serce, tarczycę, szyszynkę układ rozrodczy, które to kontrolują wiele funkcji w kobiecym organizmie. Zrozumienie w jaki sposób czakry, niczym kule wirującego światła, rozprowadzają energię do pobliskich obszarów i są odpowiedzialne za kobiece hormony m.in hormon stresu, który jest podstawą systemu przetrwania oraz podstawą wielu chorób kobiecych. Świadomość cykli kobiecych, które mogą dać nam wgląd w to, co dzieje się w naszym organizmie. Kiedy kobieta dobrze zrozumie swój cykl, będzie w stanie wspierać się, by czuć się dobrze przez cały miesiąc, co miesiąc, ponieważ dobrze rozumie, czego potrzebuje. Pracę ze swoim ciałem poprzez praktykę jogi w określonych sekwencjach asan, mających pozytywny wpływ na naszą kobiecość, relaks, miłość i współczucie dla swojego ciała, a tym samym do siebie. Mindfulness (Uważność), medytacja i praca ze świadomym oddechem pozwalająca osiągnąć głęboki relaks, spokój. To naprawdę niesamowite, w jaki sposób to wszystko jest ze sobą powiązane

BIZNES W ENERGII ŻEŃSKIEJ I MĘSKIEJ

Przez 14 lat żyłam w świecie wielkich korporacji, ustrukturyzowanych schematach działania, deadlinów, feedbacków. Spędziłam intensywny czas w działaniu, energii męskiej i udowadnianiu, że umiem tyle samo lub nawet więcej niż koledzy w branży - ale tak naprawdę w ogóle nie chodziło o kolegów ;) tylko cały czas o mnie samą. Nauczyłam się wiele i też wiele od siebie dałam. Kiedy zdecydowałam się zamknąć ten rozdział w moim życiu było mi ogromnie ciężko i nie miałam nikogo w najbliższym środowisku kto zrozumiałby czemu to robię i z czym się zmierzam. Przez prawie 2 lata działając po omacku spędzałam godziny na doszkalaniu, szukaniu odpowiedzi, spotykaniu się ze swoimi cieniami, które wtedy wyszły jak z zamkniętej szafy. Myślałam, że marketingowo - sprzedażowe triki dostępne na rynku działają i od razu każdy osiąga sukces - no niestety tak nie jest. Niestety albo stety bo wtedy zrozumiałam i mocno poczułam, że dalsze działanie w przeważającej energii męskiej to już nie dla mnie. Teraz to czas rozwoju kobiet, energii kobiecości, teraz jest czas na prowadzenie biznesu z lekkością w kobiecej energii natomiast trzeba wiedzieć, poczuć jak to zrobić. Stary system, schemat nakazywał dużo, męsko, wyniki, sprzedaż, “trzeba” robić taką formę reklamy bo inna nie zadziała, takie “presety na zdjęciu” bo inne nie dotrze, 2 -3 razy w tygodniu post i 1 webinar etc bo i inaczej nie sprzedaż. Ja testowałam, spalałam się a czułam się jakbym była niewidoczna, wydawałam pieniądze i co i nie było takich efektów jak chciałam aż powiedziałam dość i zaczęłam inaczej. Poznałam kobiety, które wskazały drogę jak kreować w energii kobiecości i działa ;) Teraz ja mogę przekazać Tobie to co zostało mi przekazane, co zadziałało, co doświadczyłam i doświadczam.

MOC KOBIECYCH RELACJI MAMY Z CÓRKĄ

Relacje Mamy i Córki są połączone niewidzialnymi nićmi niezależnie czy to przyjmujesz czy się tego wypierasz. Zrozumienie, wysłuchanie, zauważenie tego co jest i przyjęcie stanu bez oceniania jest najważniejszym aspektem dla rozwoju Mamy i Córki.
Po wielu latach obserwacji siebie jako dojrzałej i świadomej Kobiety oraz przez ostatnie 3 lata pracy zawodowej z dorosłymi Kobietami i dziećmi, nastolatkami zauważyłam, że często przychodzą do mnie Kobiety pracujące nad swoimi obszarami ale w tej drodze transformacji nie są same bo żyją w relacjach rodzicielskich więc ich zmiana jest związana ze środowiskiem zewnętrznym. Ich zmiana emanuje na środowisko, które często nie rozumie co się dzieje i blokuje nieświadomie lub świadomie zmianę tej Kobiety. Zauważyłam też, że często rodzice chcą rozwoju swojego dziecka, wysyłając na różnego rodzaju warsztaty, zajęcia dodatkowe w to co ostatnio często słyszałam od dzieci i nastolatków, że oni mają czasem wszystko ale nie mają uwagi Rodzica.
Poczułam i zrozumiałam, że aby zmiana albo u jednej lub drugiej osoby się zadziała w świadomie i trwale ważne jest praca wspólna dwóch pokoleń Rodzica i Dziecka. Praca wg mojej metody, która opiera sie metoda opiera się na holistycznym, uważnym i świadomym podejściu do świadomej kobiecości, poznania ciała i umysłu poprzez:

- zrozumienie układu hormonalnego, który ma wpływ na odczuwalność i oswojenie naszych emocji
- zrozumienie przepływu energii w ciele (prany, czakr), które oddziaływują na odczuwanie naszej kobiecości, seksualności, dzikości. Poznanie ich wpływu na serce, tarczycę, szyszynkę układ rozrodczy, które to kontrolują wiele funkcji w kobiecym organizmie.
- zrozumienie w jaki sposób czakry, niczym kule wirującego światła, rozprowadzają energię do pobliskich obszarów i są odpowiedzialne za kobiece hormony m.in hormon stresu, który jest podstawą systemu przetrwania oraz podstawą wielu chorób kobiecych.
- świadomość cykli kobiecych, które mogą dać nam wgląd w to, co dzieje się w naszym organizmie. Kiedy kobieta dobrze zrozumie swój cykl, będzie w stanie wspierać się, by czuć się dobrze przez cały miesiąc, co miesiąc, ponieważ dobrze rozumie, czego potrzebuje
- pracę ze swoim ciałem poprzez praktykę jogi w określonych sekwencjach asan, mających pozytywny wpływ na naszą kobiecość, relaks, miłość i współczucie dla swojego ciała, a tym samym do siebie
- Mindfulness (Uważność), medytacja i praca ze świadomym oddechem pozwalająca osiągnąć głęboki relaks, spokój.
To naprawdę niesamowite, w jaki sposób to wszystko jest ze sobą powiązane.

TOP