Udało się ! Jeśli otworzyłaś i czytasz tą stronę to nie przypadek! Gratuluję ! Czujesz, że relaksujący kobiecy weekend jest właśnie dla ciebie !

PODRÓŻ W GŁĄB KOBIECOŚCI

Weekend z okazji Dnia Kobiet

Pozwól sobie na chwilę relaksu i spędź a nami ten cudowny kobiecy weekend !!!

PROGRAM WEEKENDU

PIĄTEK 04 MARCA

16:00 – 17:00    Zakwaterowanie 

17:00 – 18:00    Zajęcia Mindfulness w nurcie uważności ciała wraz z praktyką oddechu i medytacji 

19:00 – 20:00    Kolacja 

20:00 – 21:00    Home travel – Podróż do Dubaju w stylu slow

od 21:00           Pidżama party: robimy maseczki i oglądamy razem film Seks w wielkim     mieście 2

 

SOBOTA 05 MARCA 

08:00 – 8:30   Poranek z Mindfulness. Sesja oddechowa i medytacyjna 

08:30 – 09:30 Śniadanie

9:30 – 11:30  Warsztat Bądź jak Carrie – Kobieta u źródeł swojej intuicji

11:30 – 12:30 Bądź jak Charlotte – Praktyka uważności dla swojego ciała z elementami jogi, chi gong i relaksacji 

13:00 – 14:00 Obiad

14:00 – 15:00 Czas dla siebie

15:00 – 17:00 Warsztat Bądź jak Miranda – Kobieta niezależna – finanse & emocje

17:00 – 18:00 Warsztat Mindfulness dla ciała i emocji Bądź jak Samantha – uwalnianie emocji poprzez taniec intuicyjny

19:00 – 20:00 Kolacja 

od 20:00        Wspólna przestrzeń z degustacją Cosmopolitan. Zabierz ze sobą jakąś fajną kieckę, taką, jaką lubisz, może taką, w której masz ochotę wyjść, a zawsze rezygnujesz i mówisz: – Może kiedy indziej …

 *Przez cały dzień istnieje możliwość skorzystania z 30-minutowego masażu na wybraną część ciała

 

NIEDZIELA 06 MARCA

08:00 – 08:30  Poranek z Mindfulness. Sesja oddechowa i medytacyjna 

08:30 – 09:30  Śniadanie

09:30 – 10:30  Bądź jak Charlotte – Praktyka uważności dla swojego ciała z elementami jogi, chi gong i relaksacji  

10:30 – 12:30  Pogaduchy przy kawie Kobiecy Krąg. Dekalog Kobiety podróżującej. Praktyczne warsztaty o emocjach, energii kobiecej, o nas: Jak być spełnioną Kobietą w wielkim świecie

12:30 – 13:00 – Medytacja Wiedźmy

13:00 – 14:00  Obiad

15:00 – 16:00  Wykwaterowanie📌MIEJSCE

Ezoterra House Górna 91, 42-274 Aleksandria k. Częstochowy, śląskie 

Ośrodek będzie w całości przeznaczony do naszej dyspozycji.

🥑JEDZENIE
W ten weekend przede wszystkim nie będziesz musiała gotować – piękny scenariusz? Która z nas nie marzy o tym, by ktoś przygotował dla nas pyszne, zdrowe i pięknie podane posiłki? W ten weekend właśnie tak będzie – jemy zdrowe i wegetariańskie dania przygotowane w nurcie pięciu przemian.
* Osoby wymagające specjalistycznych diet prosimy o stosowną informację w dniu rezerwacji miejsca.
 

📌PORÓŻ ONLINE DO DUBAJU

Podróżowanie nie jest tylko zwiedzaniem, ani tylko przemieszczaniem się z punktu A do punktu B. Podróż w skali makro jest procesem odkrywania świata i ludzi. Wymaga od nas pokory i odwagi, a przede wszystkim tolerancji i empatii, zrozumienia inności i otwarcia się na kreatywność, zmienność, improwizację. W skali mikro – podróż jest odkrywaniem siebie, swojego prawdziwego ja: jaka jestem, kim i czym się otaczam, co lubię, a czego nie znoszę, czy mam odwagę iść za wewnętrznym głosem, czy mam siłę, by pokonywać kolejne przeszkody? 

📌WARSZTATY KOBIETA U ŹRÓDEŁ INTUICJI

Kobieca Intuicja – to sposób życia, Twoje wybory, osoby jakimi się otaczasz, Twoje plany i marzenia, to, że każdego dnia wstajesz i pchasz do przodu wózek wypełniony dobrymi myślami i czystą energią, to, że umiesz mówić: Dość!, to, że realizujesz swoje pasje, że znajdujesz chwilę dla siebie samej, to, że się kształcisz, myślisz o sobie, otulasz się troską i wyrozumiałością, to, że posiadasz tę mądrość, aby zakładać maskę z tlenem najpierw sobie, a potem wszystkim dookoła – to wszystko sprawia, że jesteś Dziką Kobietą. 

 
💰WARSZTATY KOBIETA NIEZALEŻNA – FINANSE & EMOCJE

Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo jest stereotypów w postrzeganiu naszego być albo nie być przez pryzmat pieniędzy. Oczywiście jak świat długi i szeroki, każda z nas jest inna: są kobiety, które nie potrafią się odnaleźć w pracy zawodowej, za to spełniają się w związku i dbaniu o dom, jak Charlotte. Są kobiety, takie jak Samantha, które nie wyobrażają sobie zależności finansowej od mężczyzny. I takie, które starają się znaleźć balans pomiędzy karierą i rodziną – jak Miranda. 

 
🧍‍♀️🧍‍♀️KRĄG KOBIECY 🧍‍♀️🧍‍♀️

Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta. W kobiecym kręgu porozmawiamy jak to szczęście w swoim życiu odnaleźć. Krąg ma to do siebie, że dzielimy się doświadczeniami, nie oceniamy, wyciągamy lekcję, dajemy sobie wsparcie. Przekażemy Ci dekalog kobiety spełnionej, autentycznej, szczęśliwej oparty na naszych własnych historiach. A Ty z czasem uzupełnisz go swoimi przemyśleniami, tworząc unikatową i spersonalizowaną  całość.

 
🧘‍♀️MEDYTACJA / ODDECH / RELAKSACJA

Stres i ciągła gonitwa często towarzyszą nam w codziennym życiu. Oddech, medytacja, relaks to praktyki, które przynoszą realne i pozytywne rezultaty w obniżaniu poziomu stresu.  Umiejętność rozluźniania ciała i umysłu ma kluczowe znaczenie w poprawie nastroju i nade wszystko wspomaga nasz układ odpornościowy i nerwowy – decydując o zdrowiu fizycznym i psychicznym. 

 
🧘‍♀️WARSZTATY MINDFULNESS DLA CIAŁA

Mindfulness – to podróż dociekania i odkrywania natury własnego umysłu i serca; dociekania i odkrywania, jak możesz być w życiu bardziej obecny, jak otworzyć serce i być bardziej autentycznym – nie tylko wobec siebie samego, ale także w związkach łączących cię z tymi, których kochasz, ze wszystkimi istotami i ze światem jako takim

Wiele z nas odłączyło się od swojego ciała. Traktujemy je często jak maszynę, która ma działać i wyglądać w określony sposób. A przecież ciało jest naszym domem i warto zwrócić uwagę na to, jakie impulsy nam wysyła. Podczas specjalnie opracowanych ćwiczeń nauczysz się rozpoznawać te sygnały. 

 
💃TANIEC INTUICYJNY

Taniec intuicyjny nie ma w żaden sposób ustalonych z góry choreografii, kroków, czy scenariuszy. To autentyczny, prosty ruch, który pomaga w uwolnieniu emocjonalnych blokad. To ruch, w którym wyrażasz siebie na 100% równocześnie pogłębiając świadomość swojego ciała i umysłu. Możemy traktować go również jako formę medytacji w ruchu. 

 
🗓PROGRAM OBEJMUJE:

👉3 dni przepięknej podróży, którą rozpoczniesz z nami w piątek po południu i a zakończysz w niedzielę około godziny 16.00

👉3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja, nie zapominamy również o deserku :). Zaczynamy kolacją w piątek i kończymy obiadem w niedzielę

👉2 noclegi w przestronnych pokojach (6 i 8 osobowe) z pięknym widokiem na las. Pokoje są wyposażone w łazienki..

👉Dostępna strefa SPA (sucha sauna, jacuzzi)

👉Warsztaty Mindfulness dla ciała i ducha, Krąg Kobiet, Warsztaty z zakresu 3 filarów rozwoju kobiecości: niezależność, silna intuicja, spełniona pasja 

👉Sala warsztatowa z kominkiem, przy którym będziemy grzać się i plotkować wieczorami 

👉Masaż wybranej części ciała (30 min./osobę) & regeneracja skóry twarzy dzięki maseczkom

➕DODATKOWO:
Parking
Wi-Fi 
Ubezpieczenie NNW
 
🏧REZERWACJA i PŁATNOŚĆ

Cena regularna – 1499 zł

👉Cena w przedsprzedaży – 1399 zł (rezerwacja do 14/02/2022)

👉Wpłata zadatku w wysokości 800 zł jest potwierdzeniem rezerwacji. Pozostała część płatna przelewem na konto maksymalnie do 7 dni przed datą wyjazdu (25/02/2022) 

👉Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją oferty, programu i pełnego kosztu wyjazdu oraz ze zgodą na udział w warsztatach 

* W przypadku sytuacji losowych, związanych z potencjalnym lockdownem, zakładamy przeniesienie wyjazdu na inny, najbliższy możliwy termin.

🖊ZAPISY i REZERWACJA:

Wioleta Łagowska 509 403 039

Wioleta Łagowska: wioleta.lagowska.psychodietetyk@gmail.com

Dane do przelewu:

Wioleta Łagowska, numer konta: 19 1140 2004 0000 3102 7960 0241Zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj i spędź a nami ten cudowny kobiecy weekend !!!

TOP