PODRÓŻ W GŁĄB KOBIECOŚCI

Zapraszamy na energetyzujący wyjazd w kobiecym gronie inspirowany bohaterkami
Seks w wielkim mieście

Zadbaj o chwilę relaksu dla swojej ukochanej kobiety i kup Voucher na cudowny kobiecy weekend !!!

PODRÓŻ W GŁĄB KOBIECOŚCI 
Pamiętasz kultowy serial Seks w wielkim mieście?
To historia czterech przyjaciółek, które przyjeżdżają do Nowego Jorku, by spełniać swoje marzenia i ambicje. To opowieść o kobietach takich jak Ty – odważnych i niezależnych, które przecież także poszukują miłości, zrozumienia, wolności, radości i szczęścia. O dziewczynach, które tworzą razem kobiecy krąg wsparcia i już zawsze, nieważne co by się działo, są ze sobą i dla siebie. Razem odkrywają uroki i pułapki Nowego Jorku – miasta dającego niesamowite możliwości, ale i miasta, które nigdy nie daje odpocząć.
💡Czy Ty też marzysz o niezwykłej przygodzie, o odkrywaniu świata?
A może pragniesz odbyć ekscytującą podróż w głąb siebie i dla siebie?
Masz ochotę rzucić to wszystko i po prostu odetchnąć, odpocząć?
💡Jeśli czujesz, że na Twoich barkach jest stanowczo za dużo, jesteś zmęczona, zapracowana i zestresowana, to
 
❣️NIE ODKŁADAJ SIEBIE NA POTEM❣️
 
💡Przygotowałyśmy specjalnie dla Ciebie autorski i niepowtarzalny program wyjazdu w kobiecym gronie. Zabierzemy Cię w wirtualną podróż po Nowym Jorku śladami czterech bohaterek serialu Seks w wielkim mieście. Ale to nie wszystko. Odkryjemy przed Tobą tajemnicę świadomości opartej na kobiecych archetypach, które odzwierciedlają Carrie, Charlotte, Samantha i Miranda. Kobiet, które dzięki przyjaźni dodają sobie nawzajem sił, by realizować własne pasje i plany na życie.
💡Każda z nas ma swoje Wielkie Miasto, w którym codziennie przeżywa te same rozterki i te same radości, co nasze bohaterki. Pragniemy żyć w miłości, spokoju, autentyczności, wolności i przyjaźni. Ale też chcemy realizować własne ambicje, plany i marzenia – w myśl zasady, że Kobieta silna jest zarówno wrażliwa i seksowna. Dziś kobiety budzą się do nowego życia, łamiąc utarte schematy. Wracają do źródeł swojej dzikiej, kobiecej mocy
@FOLLOW MY FLOW LIFESTYLE
oraz
@WIOLETA ŁAGOWSKA MY WAY LIFE zapraszają Cię na
 
🏔CUDOWNY WEEKEND W PRZEPIĘKNEJ I RELAKSUJĄCEJ SCENERII BESKIDÓW
podczas którego:
👉Odbędziesz niezwykłą podróż do swojego wnętrza
👉Odprężysz się i doładujesz energetycznie
👉Docenisz swój wewnętrzny dobrostan
👉Poznasz praktyki Mindfulness w pracy ze swoim ciałem i umysłem dla zdrowia fizycznego i psychicznego
👉Ponownie odkryjesz siłę kobiecej intuicji
👉Docenisz potęgę swojej kobiecości
👉Utwierdzisz się w przekonaniu, że dbanie o własne finanse to Twoja najlepsza inwestycja
👉Skorzystasz z relaksującego masażu
A to wszystko w scenerii wirtualnej podróży po Nowym Jorku śladami bohaterek Seksu w Wielkim Mieście.

TEN WEEKEND JEST DLA CIEBIE I DLA WSZYSTKICH KOBIET, KTÓRE:

WIOLETA ŁAGOWSKA MY WAY LIFE

Jestem Psychodietetykiem, Life Coachem i Promotorem Wellbeing Body&Mind, która w sposób holistyczny podchodzi do zmiany i budowania równowagi w kobiecym organizmie. Jestem również certyfikowanym specjalistą ds. żywienia, trenerem personalnym i instruktorem fitness.
Inspiruję Kobiety do odkrywania tego, co kryje się w ich wnętrzu, a co uwydatnia się w ich wyglądzie zewnętrznym. Promuję wiedzę, która pomaga zrozumieć i zaakceptować schemat procesu zmiany. Wspieram i przeprowadzam kobiety w ich holistycznej drodze obejmującej: ciało, umysł, emocje połączone w nurcie Mindfulness.
Po 15 latach życia zawodowego, które dedykowałam pracy w dużych korporacjach, podjęłam decyzję, by podążać za swoją intuicją, która od lat wołała o zmianę. Pomimo wielu przeciwności odważyłam się na nią. Wszystko, co przekazuję w swojej praktyce Life Coacha jest poparte osobistym doświadczeniem. Życie jest przecież piękną podróżą, procesem – musimy jedynie odkryć własną ścieżkę i pójść w tym kierunku.

Follow My Flow Lifestyle – Anna Hołubińska & Renata Toboła

Wspólnie prowadzimy autorskiego, lifestylowego bloga skierowanego przede wszystkim do kobiet. Blog Follow My Flow to magiczna przestrzeń, w której opisujemy nie tylko nasze podróże, ale też dzielimy się przemyśleniami na tematy bliskie sercu każdej kobiety. Dzięki podróżom – a zwiedziłyśmy już w sumie prawie 50 krajów na 5 kontynentach – doświadczyłyśmy najpiękniejszych przeżyć – inspirujących, dramatycznych, a równocześnie budujących wrażenie absolutnego szczęścia. Uważamy, że podróże kształcą rozwijając nasze umysły, serca i dusze. Hartują nas i wzmacniają, by odważnie stawiać czoła codzienności. Dzięki podróżom uczymy się rozumieć różnorodność świata i szanować odmienność. Najwięcej jednak dowiadujemy się o nas samych jako kobietach. Uczymy się odwagi, cierpliwości, samodzielności, niezależności, empatii, elastyczności i szacunku do samych siebie. Zdobywamy tajemną wiedzę o tym jak czerpać dobrą energię z otaczającego nas świata. Naszym celem jest zachęcanie kobiet do życia z pasją, do stawiania siebie w centrum, do odnajdywania i doceniania źródeł kobiecej siły. Inspirujemy kobiety do pięknych doświadczeń oraz do dbania o siebie, a najbardziej do łączenia wszystkich tych elementów. Jesteśmy promotorkami Pełni Życia!

POGRAM WEEKENDU
🗓PIĄTEK 26 LISTOPADA
16:00 – 17:00 Zakwaterowanie
17:00 – 18:00 Zajęcia Mindfulness w nurcie w uważności ciała wraz z praktyką oddechu i medytacji
19:00 – 20:00 Kolacja
20:00 – 21:00 Home travel – Podróż do Nowego Jorku w stylu slow
od 21:00 Pidżama party: robimy maseczki i oglądamy razem film Seks w wielkim mieście
*Przez cały czas istnieje możliwość skorzystania z masażu na wybraną część ciała 🧖‍♀️
 
🗓SOBOTA 27 LISTOPADA
08:00 – 08:30 Sesja oddechowa i medytacyjna
08:30 – 09:30 Poranek z Mindfulness. Bądź jak Charlotte – Praktyka uważności dla swojego ciała z elementami jogi, chi gong i relaksacji
09:30 – 10:30 Śniadanie
10:30 – 12:30 Warsztat Bądź jak Carrie – Kobieta u źródeł swojej intuicji
12:30 – 14:00 Warsztat Bądź jak Miranda – Kobieta wolna, wrażliwa i niezależna finansowo
14:00 – 15:00 Obiad
15:00 – 17:30 Czas dla siebie
17:30 – 18:30 Warsztat Mindfulness dla ciała i emocji Bądź jak Samantha – uwalnianieemocji poprzez taniec intuicyjny
19:30 – 20:30 Kolacja w stylu Seks w wielkim mieście
od 21:00 Wspólna przestrzeń z degustacją Cosmopolitan w wersji light
*Przez cały czas istnieje możliwość skorzystania z masażu na wybraną część ciała 🧖‍♀️
 
🗓NIEDZIELA 28 LISTOPADA
08:00 – 08:30 Sesja oddechowa i medytacyjna
08:30 – 09:30 Poranek z Mindfulness. Bądź jak Charlotte – Praktyka uważności dla swojego ciała z elementami jogi, chi gong i relaksacji
09:30 – 10:00 Śniadanie
10:00 – 11:30 Pogaduchy przy kawie Kobiecy Krąg
11:30 – 13:30 Dekalog Kobiety podróżującej. Praktyczne warsztaty o emocjach, energii kobiecej, o nas: Jak być spełnioną Kobietą w wielkim świecie
14:00 – 15:00 Obiad
15:00 – 16:00 Wykwaterowanie
*Przez cały czas istnieje możliwość skorzystania z masażu na wybraną część ciała
📌MIEJSCE
Dom Przebudzeń Brzeziny 16a, 43-353 Porąbka, śląskie
Ośrodek z widokiem na przepiękne o tej porze pasmo górskie, jezioro i las jest położony w malowniczych górach w miejscowości Porąbka w Beskidzie Małym i będzie w całości przeznaczony do naszej dyspozycji.
 
🥑JEDZENIE
W ten weekend przede wszystkim nie będziesz musiała gotować – piękny scenariusz? Która z nas nie marzy o tym, by ktoś przygotował dla nas pyszne, zdrowe i pięknie podane posiłki? W ten weekend właśnie tak będzie – jemy zdrowe i wegetariańskie dania przygotowane w nurcie pięciu przemian.
* Osoby wymagające specjalistycznych diet prosimy o stosowną informację w dniu rezerwacji miejsca.
 
💰WARSZTATY FINANSOWE
Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dużo jest stereotypów w postrzeganiu naszego być albo nie być przez pryzmat pieniędzy. Oczywiście jak świat długi i szeroki, każda z nas jest inna: są kobiety, które nie potrafią się odnaleźć w pracy zawodowej, za to spełniają się w związku i dbaniu o dom, jak Charlotte. Są kobiety, takie jak Samantha, które nie wyobrażają sobie zależności finansowej od mężczyzny. I takie, które starają się znaleźć balans pomiędzy karierą i rodziną – jak Miranda.
Zabierzemy Cię w podróż do świata finansów – porozmawiamy o stereotypach rządzących biznesem i o zbytnim perfekcjonizmie kobiet, który wcale nie sprawia, że bliżej nam do doskonałości. Wpędza nas za to w zbyt niskie poczucie własnej wartości.
Porozmawiamy również o tym jak zadbać o własne finanse, tak, by nigdy nie zabrakło nam pieniędzy na spełnianie marzeń. To będzie SPA dla Twojego portfela w wielkim stylu.
 
🗽PODRÓŻ ONLINE DO NOWEGO JORKU
Podróżowanie nie jest tylko zwiedzaniem, ani tylko przemieszczaniem się z punktu A do punktu B. Podróż w skali makro jest procesem odkrywania świata i ludzi. Wymaga od nas pokory i odwagi, a przede wszystkim tolerancji i empatii, zrozumienia inności i otwarcia się na kreatywność, zmienność, improwizację. W skali mikro – podróż jest odkrywaniem siebie, swojego prawdziwego ja: jaka jestem, kim i czym się otaczam, co lubię, a czego nie znoszę, czy mam odwagę iść za wewnętrznym głosem, czy mam siłę, by pokonywać kolejne przeszkody? Wybierz się z nami w wirtualną podróż po magicznym Nowym Jorku – mieście, w którym dzieje się akcja Seksu w Wielkim Mieście. Dlaczego akurat tam? Bo Nowy Jork jest idealną scenerią: szalony, zmęczony, w biegu, piękny, romantyczny, spełniony. Jedyny tak kompletny – ze wszystkimi swoimi aspektami, wadami i zaletami, słabościami i mocą. Nowy Jork, jak żadne inne miasto symbolizuje życie współczesnej kobiety!
 
🦸‍♀️WARSZTATY KOBIETA U ŹRÓDEŁ INTUICJI
Twoja siła, decyzyjność, determinacja, posiadanie własnego zdania oraz własnego planu na życie to Twoje najlepsze cechy. To głęboko skrywane skarby: INTUICJA i INSTYNKT. I to w nich czym prędzej powinnaś się ugruntować, na dobre!
Sposób życia, Twoje wybory, osoby jakimi się otaczasz, Twoje plany i marzenia, to, że każdego dnia wstajesz i pchasz do przodu wózek wypełniony dobrymi myślami i czystą energią, to, że umiesz mówić: Dość!, to, że realizujesz swoje pasje, że znajdujesz chwilę dla siebie samej, to, że się kształcisz, myślisz o sobie, otulasz się troską i wyrozumiałością, to, że posiadasz tę mądrość, aby zakładać maskę z tlenem najpierw sobie, a potem wszystkim dookoła – to wszystko sprawia, że jesteś Dziką Kobietą.
 
🧍‍♀️🧍‍♀️KRĄG KOBIECY 🧍‍♀️🧍‍♀️
Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta. W kobiecym kręgu porozmawiamy jak to szczęście w swoim życiu odnaleźć. Krąg ma to do siebie, że dzielimy się doświadczeniami, nie oceniamy, wyciągamy lekcję, dajemy sobie wsparcie. Przekażemy Ci dekalog kobiety spełnionej, autentycznej, szczęśliwej oparty na naszych własnych historiach. A Ty z czasem uzupełnisz go swoimi przemyśleniami, tworząc unikatową i spersonalizowaną całość.
 
🧘‍♀️MEDYTACJA / ODDECH / RELAKSACJA
Stres i ciągła gonitwa często towarzyszą nam w codziennym życiu. Oddech, medytacja, relaks to praktyki, które przynoszą realne i pozytywne rezultaty w obniżaniu poziomu stresu. Umiejętność rozluźniania ciała i umysłu ma kluczowe znaczenie w poprawie nastroju i nade wszystko wspomaga nasz układ odpornościowy i nerwowy – decydując o zdrowiu fizycznym i psychicznym.
 
🧘‍♀️WARSZTATY MINDFULNESS DLA CIAŁA
Mindfulness – to podróż dociekania i odkrywania natury własnego umysłu i serca; dociekania i odkrywania, jak możesz być w życiu bardziej obecny, jak otworzyć serce i być bardziej autentycznym – nie tylko wobec siebie samego, ale także w związkach łączących cię z tymi, których kochasz, ze wszystkimi istotami i ze światem jako takim.
Wiele z nas odłączyło się od swojego ciała. Traktujemy je często jak maszynę, która ma działać i wyglądać w określony sposób. A przecież ciało jest naszym domem i warto zwrócić uwagę na to, jakie impulsy nam wysyła. Podczas specjalnie opracowanych ćwiczeń nauczysz się rozpoznawać te sygnały.
 
💃TANIEC INTUICYJNY
Taniec intuicyjny nie ma w żaden sposób ustalonych z góry choreografii, kroków, czy scenariuszy. To autentyczny, prosty ruch, który pomaga w uwolnieniu emocjonalnych blokad. To ruch, w którym wyrażasz siebie na 100% równocześnie pogłębiając świadomość swojego ciała i umysłu. Możemy traktować go również jako formę medytacji w ruchu.
 
🗓PROGRAM OBEJMUJE:
👉3 dni przepięknej podróży, którą rozpoczniesz z nami w piątek po południu i a zakończysz w niedzielę około godziny 16.00
👉3 posiłki dziennie – śniadanie, obiad i kolacja, nie zapominamy również o deserku 🙂. Zaczynamy kolacją w piątek i kończymy obiadem w niedzielę
👉2 noclegi w przestronnych pokojach (2/3/4 osobowe) z pięknym widokiem na las i góry. Pokoje są wyposażone w łazienkę z prysznicem.
👉Poranne sesje oddechowe, medytacyjne
👉Warsztaty Mindfulness, Krąg Kobiet, Warsztaty z zakresu 3 filarów rozwoju kobiecości: niezależność finansowa, silna intuicja, spełniona pasja
👉Praktykowanie uważności ciała w różnych formach ruchu (elementy jogi, chi gong, relaksacji, tańca intuicyjnego)
👉Sala warsztatowa z pięknym widokiem na góry
👉Ośrodek dedykowany w całości do naszej dyspozycji
👉Pidżama party & projekcja filmu Seks w wielkim mieście
👉Masaż wybranej części ciała (30 min./osobę) & regeneracja skóry twarzy dzięki maseczkom
👉Wspólna kolacja w stylu Seks w wielkim mieście – zabierz ze sobą jakąś fajną kieckę, taką, jaką lubisz, może taką, w której masz ochotę wyjść, a zawsze rezygnujesz i mówisz: – Może kiedy indziej …
 
➕DODATKOWO:
Parking
Wi-Fi w pokojach
Ubezpieczenie NNW
 
🏧REZERWACJA i PŁATNOŚĆ
Cena regularna – 1499 zł
Cena w przedsprzedaży – 1299 zł (tylko do 20/10/2021)
Wpłata zadatku w wysokości 600 zł jest potwierdzeniem rezerwacji. Pozostała część płatna przelewem na konto maksymalnie do 10 dni przed datą wyjazdu (16/11/2021)
Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją oferty, programu i pełnego kosztu wyjazdu oraz ze zgodą na udział w warsztatach
* W przypadku sytuacji losowych, związanych z potencjalnym lockdownem, zakładamy przeniesienie wyjazdu na inny, najbliższy możliwy termin.
Dane do przelewu:
Wioleta Łagowska, numer konta: 19 1140 2004 0000 3102 7960 0241
 
🖊ZAPISY i REZERWACJA:
Telefonicznie
Anna Hołubińska 728 402 979
Renata Toboła 602 647 071
Wioleta Łagowska 509 403 039
Mailowo
@Follow My Flow Lifestyle
Anna Hołubińska & Renata Toboła: kontakt@followmyflow.com.pl
Wioleta Łagowska: wioleta.lagowska.psychodietetyk@gmail.com

Zadbaj o chwilę relaksu dla swojej ukochanej kobiety i kup Voucher na cudowny kobiecy weekend !!!