Masz pytania? Skontaktuj się wioleta.lagowska.psychodietetyk@gmail.com+ 48 509 403 039


Chudnij bez stresu i reżimu diet z praktyką Mindfulness.

Kurs "Wyłącz wagę, włącz uwagę".
Wszystko czego potrzebujesz, by uwolnić się od diet i chudnąć.
Znaleźć motywację, wzmocnić świadomość siebie i swojego ciała. By zaopiekować się sobą.

Standardowe podejście do odchudzania oparte o reżim diet, wyrzeczeń i zakazów to era dla mnie i moim klientek zamknięta. Sposoby, które znamy do tej pory nakazujące spożywanie konkretnej ilości kalorii, w określonych godzinach, określonej gramaturze w parze z aktywnością wycieńczającą nieraz Twoje ciało to może i działające sposoby ale często bardzo krótkotrwałe i  kończące się efektem jo-jo. Po zakończonym procesie odchudzania, eliminującym większość produktów marzysz o zjedzeniu czegoś zakazanego i uwolnieniu się od tej dyscypliny.

W konsekwencji nadal odczuwasz  niechęć do swojego ciała, nadal nie potrafisz w 100% siebie zaakceptować. Masz często mieszane uczucia, nawarstwiające myśli i osłabiające emocje, które potwierdzają, że miało być tak dobrze a nie wyszło.

Żyjesz w poczuciu winy, a myśląc o kolejnym podejściu do innowacyjnej diety masz coraz gorsze samopoczucie, mniejszą pewność siebie i brak wiary w to, że tym razem  się uda.

TO NIE JEST TWOJA WINAPrzecież korzystasz z wiedzy i doświadczenia specjalistów. Przecież kupujesz coś co podobno miało pomóc, a okazało się krótkoterminowym rozwiązaniem.  

Odchudzanie w nurcie Mindfulness wymaga od Ciebie obserwacji siebie, często zmiany myśli i nawyków.

KTO JEST W STANIE DORADZIĆ SOBIE BARDZIEJ NIŻ TY SAMA.

Mindfulness w procesie zmiany właśnie do tego służy, byś ostatecznie sama, w sposób intuicyjny korzystała z wiedzy na temat swojego ciała, aktywności czy odżywiania, które służy jemu czyli TOBIE. 

 

 

Dlatego cieszę się, że jesteś zainteresowana Programem mentoringowym „Wyłącz wagę, włącz uwagę. Mindfulness ewolucja nie rewolucja w odchudzaniu” bo działam tu inaczej !

Wyobraź sobie, że:

ważysz dokładnie tyle ile chcesz,

wyglądasz dokładnie tak jak chcesz, a przy tym jesteś spokojną i pełną sił witalnych Kobietą.

Jesteś świadoma jakie emocje Tobą kierują, które często przejawiają się w nadmiernym jedzeniu i pobudzają Twój apetyt.

Jesteś świadoma swojego ciała i umysłu.

Powrót do dawnych schematów działania, masy ciała już Tobie nie grozi.

WIDZISZ TO ?

JAK CI SIĘ TO PODOBA?

 

W tym kursie dzielę się moim autorskim programem w którym pokażę  Ci, jak krok po kroku praktykując Mindulness możesz stać się świadoma swojego ciała i umysłu. Jak możesz zmieniać nawyki zarówno od strony żywieniowej, jak i mentalnej.  

Pokażę Tobie jak poprzez obserwację siebie, możesz dokonywać bardziej świadomych decyzji, praktykować konsekwencję w działaniu, zmieniać swoje przekonania i nawykowo powtarzane zachowania.

Podzielę się z Tobą własnym doświadczeniem, dzięki któremu ja sama, ale też moje klientki uwolniły się od nawykowego jedzenia, kotłujących myśli, oswoiły stres i osiągnęły trwałe efekty.

To  wszystko po to byś na trwałe osiągnęła zadowalający efekt, polubiła swoje ciało, miała dobre relacje z jedzeniem, była zadowolona, pełna energii, szczęśliwa.

Poznaj nowy nurt MINDFULNESS w procesie odchudzania i zacznij cieszyć się ze zdrowego stylu życia

KOCHAM CIĘ CIAŁO

Chcesz w końcu polubić swoje ciało a nie być z nim w ciągłej walce?

Pragniesz nauczyć się jak dbać i szanować potrzeby swojego ciała i psychiki a dzięki temu osiągnąć efekt satysafakcjonującej zmiany?

Dobre i skuteczne odchudzanie to konieczność współpracy ze swoim ciałem

KONIEC ERY DIET

Podejmujesz próbę odchudzania się już wiele razy i mimo wiedzy nie jesteś w stanie dotrwać do końca?
Wracasz do starych nawyków żywieniowych i efekt jo-jo - to Twój przypadek?

Pragniesz mieć ciastko i zjeść ciasto bez wyrzutów sumienia i natrętnych myśli krytykujących, że zaprzepaścisz to na co tak ciężko pracujesz?

Masz dość życia w wiecznym poczuciu winy, kalkulatorach kaloryczności?

EMOCJI NIE JEMY

Czujesz, że pod wpływem emocji takich jak złość, stress, strach albo szczęście i euforia jesz w nadmiarowych ilościach?

Czujesz, że nie umiesz sobie z tym poradzić i nad tym zapanować?

Masz przekonanie, że jakieś wewnętrzne blokady nie pozwalają Tobie wytrwać w postanowieniach?

Marzysz o równowadze w swoim życiu?

Mindfulness ewolucją w odchudzaniu

I. FUNDAMENT DOBREGO STARTU 

Zmiana to proces i dobrze jest się do niego przygotować. Nie startować z tzw ” motyką na księżyc” i potem z tego księżyca spadać :). Warto świadomie do zmiany podejść, zaznajomić się z tym co Ciebie czeka, przygotować się do tego.

 

II. OSWAJANIE MYŚLI I EMOCJI

Proces Twoich myśli generuje efekty, które osiągasz w swoim życiu. Jaki ma to wpływ na odchudzanie ?  Warto świadomie zaobserwować w jakich sytuacjach Twoje myśli i emocje pomagają a kiedy przeszkadzają i dlaczego. Jaki mają wpływ na jakość i ilość spożywanych posiłków. Jaki na Twoją aktywność, jej formę lub jej kompletny brak. Jak na postrzeganie Ciebie na swój temat i temat Twojego ciała.

 

III. ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Ciało to nasza świątynia a nie maszyna do działania na nasze rozkazy. Podstawowe hormony w Twoim ciele odpowiadają za nadprogramowe kilogramy. Mając taką wiedzę jesteś w stanie podejmować dobre decyzje. Korzystając świadomie z technik uważności, które wprowadzając w życie możesz osiągnąć wymarzone efekty.

 

IV. RÓWNOWAGA CIAŁA I UMYSŁU

Równowaga dla Twojego ciała i umysłu daje spokojne, zdrowe życie. Świadome podejście do siebie, do otaczającej rzeczywistości, zachodzących w Tobie schematów. Stajesz się własnym nauczycielem, który wie co jest dla jego ciała i głowy najlepszym rozwiązaniem.

Zacznij cieszyć się odchudzaniem i zdrowym stylem życia zamiast wynikami

Często jest tak, że bardzo chcemy osiągnąć cel – schudnąć, że „fiksujemy się” na nim zapominając o drodze, którą pokonujemy a to ona jest najważniejsza. W moim autorskim programie mentoringowym „Wyłącz wagę, włącz uwagę” Mindfulness jako ewolucja w odchudzaniu otrzymasz praktyczne sposoby by w holistyczny sposób cieszyć się z tego czego doświadczasz i w perspektywie czasu osiągnąć swój zamierzony efekt:

O prowadzącej 

Wioleta Łagowska 

Wspieram Kobiety w odkrywaniu tego, co kryje się w ich wnętrzu, a co uwydatnia się w ich wyglądzie zewnętrznym. Prowadzę konsultacje 1:1, warsztaty stacjonarne, wyjazdowe. Wspieram i przeprowadzam kobiety w ich holistycznej zmianie ( ciało, emocje ) w nurcie Mindfulness

Jestem Psychodietetykiem, Life Coachem I Promotorem Wellbeing Body&Mind. 

Certyfikowanym specjalistą ds. żywienia. Trenerem personalnym i instruktorem fitness dla kobiet. 

Praktykiem Mindfulness po ukończonym  kursie MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction)

Ukończyłam wiele kursów polskich i międzynarodowych z zakresu znajomości kobiecego ciała i umysłu: Psychologia Ajurwedyjska, Insulinooporność, Hashimoto, Joga, Aktywność kobiet w ciąży i połogu. Wcześniejsze 15 letnie doświadczenie zawodowe pozwoliło mi nabyć umiejętności praktycznych na temat zachowań ludzkich. 

 

Od ponad 10 lat jestem pasjonatką zdrowego lifestyle, propagatorką aktywności fizycznej wśród kobiet. Promującą wiedzę, która wspiera w zrozumieniu i zaakceptowaniu procesu zmiany, który jest potrzebny w transformacji sylwetki, odżywiania i mentalnego aspektu będącego podstawą trwałego efektu.

Co mówią o mnie Klientki

Wiola odmieniła moje życie w zakresie relacji z jedzeniem. Odwróciła je do góry nogami, a raczej ustawiła na właściwe tory. Połowę swojego życia borykałam się z zaburzeniami odżywiania. Miałam za sobą wiele diet i prób odchudzania, które kończyły się zwykle napadami obżarstwa, spadkiem samopoczucia. Po kolejnej z nich trafiłam na Wiolę, i to właśnie ona nauczyła mnie od nowa jeść. Cieszyć się jedzeniem, celebrować posiłki i jeść uważnie. Bez kolejnych rozpisek, ważenia i narzucania posiłków. Dzięki Wioli potrafię powiedzieć sobie DOŚĆ podczas napadu wilczego głodu i w końcu ufam sobie w zakresie jedzenia. 

AGATA

Nauczyciel

Do Wioli trafiłam ponieważ wyniki moich badań pozostawiały wiele do życzenia a myśl o dietach z zegarkiem i wagą oraz dopasowywaniem się pod taką dietę po raz kolejny ( bo niejedną już miałam na koncie ) przyprawiała mnie o mdłości. I tu moje zdziwienie, że można inaczej, że to dieta ma być dopasowana pod mój tryb życia, poza tym wiele rozmów – na które czekałam z niecierpliwością – to jest kluczowe. W tej chwili dietę zastąpiłam na racjonalne żywienie i nawet w momencie słabości a bywają takie nie traktuję tego, że zawaliła, ale godzę się z tym i wracam na obrany-wskazany tor a to wszystko dzięki Wioli. Wiolę – to osoba, która kocha to co robi i wkłada w to swoje serce.

WIOLA

Lider Zmiany

Przeszłam kilkadziesiąt diet…z polecenia koleżanek, takcih które sama wybrałam oraz diet od specjalistów, Wszytkie pomogły mi zrzucić zbędne kilogramy, ale ŻADNA nie dała mi długotrwałych efektów. Czy ja się kiedykowliek zastanawiałam dlaczego tak się dzieje? NIE Po prostu zaczynałam wszystko od nowa. Jak się czułam? Coraz gorzej!.  Moja praca z Wiola pozwoliła przede wszystkim odkryć przyczynę moich niepowodzeń. Dieta to tylko przykrywka, cała praca nad sobą jest w głowie i sercu. Wiola sprawiła że moja relacja z jedzeniem diametralnie się zmieniła.

KATARZYNA

Przedsiębiorca

WYŁĄCZ WAGĘ, WŁĄCZ UWAGĘ
Co znajdziesz wewnątrz programu ?

FUNDAMENT DOBREGO STARTU

Zmiana to proces i dobrze jest się do niego przygotować. Nie startować z tzw " motyką na księżyc" i potem z tego księżyca spadać :). Warto świadomie do zmiany podejść. Z tego modułu dowiesz się:
- jak się do procesu zmiany przygotować,
- jak określić świadomie scenariusze, które mogą się Tobie przydarzyć
- jak uzyskać świadomość tego z jakiego punktu startujesz, jaki masz potencjał i jakie blokady nie pozwalały Tobie do tej pory osiągnąć zamierzonych efektów.

Mindfulness jest niesamowitą praktyką, która może pomóc Tobie by dobrze wystartować i zwiększyć potencjał osiągnięcia efektu i wytrwania w procesie

OSWAJANIE MYŚLI I EMOCJI

Twoje myśli to bardzo mocne narzędzie, które jeśli masz ich świadomość i wiesz jak z nimi pracować pomagą a jeśli nie wiesz jak mogą być Twoim największym wrogiem.
W tym module dowiesz się:

- jak na co dzień Twoje myśli generują efekty, które osiągasz w swoim życiu i jaki ma to związek z procesem odchudzania
- jak przetransferować krok po kroku swoje myśli nie robiąc rewolucji w życiu,
- w jakich sytuacjach Twoje myśli i emocje pomagają a kiedy przeszkadzają i dlaczego,
- jak skorzystać z ich siły i mieć je jako sprzymierzeńca a nie wroga,
- jak przełączyć się z trybu nawykowego powielania swoich przekonań i życia automatycznego na tryb świadomy
Zobaczysz jak piękne mogą być efekty nie tylko na wadze

ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA

Ciało jest Twoim najlepszym pojazdem, jaki kiedykolwiek mogłabyś sobie wymarzyć by jeździć i posiadać. Pytanie czy dbasz o niego dokładnie tak jak dbałabyś o najdroższy samochód świata?
Z tego modułu dowiesz się

- jak nawiązać kontakt ze swoim ciałem, by słyszeć sygnały, które do nas wysyła często, zanim efekty są widoczne na zewnątrz. Ciało to nasza świątynia a nie maszyna do działania na nasze rozkazy
- jakie podstawowe hormony w Twoim ciele odpowiadają za nadprogramowe kilogramy
- o podstawowych technikach uważności, które wprowadzając w życie możesz osiągnąć wymarzone efekty
- jak uważne jedzenie i ruch pomagają by chudnąć

RÓWNOWAGA CIAŁA I UMYSŁU

Wiemy doskonale, że często wyzwaniem nie jest tylko osiągnięcie celu ale wytrwanie w nim.
W tym module dowiesz się:

- jak 4 proste praktyki pozwolą Tobie w wytrwaniu w osiągniętym efekcie
- jak stosować na co dzień podstawowe praktyki Mindfulness - oddech, medytacja,
- jak poranki z uważnością pozwolą na życie w spokoju, świadomości a zarazem w witalności i kobiecej energii.

Po tym module uzyskasz informacje, które jeśli tylko zdecydujesz się zastosować pozwolą na to by cieszyć się życiem w zdrowiu. Świadomością jak współpracować z największą emocją obecnych czasów jaką jest STRES.


Co zyskasz biorąc udział w kursie “Wyłącz wagę, włącz uwagę”?

Poznasz praktyczne metody Mindfulness, dzięki którym możesz przestać borykać się z reżimem diet
Poznasz praktyki jak dbać i kreować zdrowy styl życia
Poznasz praktyki jak radzić sobie z natłokiem niewspierających myśli lub emocjami głównie stresu
Otrzymasz wsparcie w postaci mojej osoby oraz zamkniętej dedykowanej grupy na Facebooku
Otrzymasz praktyki medytacyjne, oddechowe oraz karty afirmacyjne, których używanie i stosowanie pozwoli na ukojenie, nabranie dystansu, poszerzenie świadomości i uzyskanie witalności w życiu
Otrzymasz wiedzę teoretyczną popartą badaniami i praktykę, bo tylko ona jest w stanie dać nam oczekiwane efekty, czyli wymarzoną sylwetkę, mniejszy rozmiar ciuchów, akceptację siebie, obecnej sytuacji, dobre samopoczucie i świetny wygląd

BONUS 1

BONUS 2

BONUS 3

W PAKIECIE POGŁĘBIONYM

DOŁĄCZAM DO KURSU

PAKIET PODSTAWOWY#1

Normalna cena: 1888 zł

Cena dla Ciebie 349 PLN

Cena PROMOCYJNA 299 PLN

PAKIET POGŁĘBIONY #1

Normalna cena: 2488 zł

Cena dla Ciebie 870 PLN

Cena PROMOCYJNA 770 PLN

Często zadawane pytania:

Kurs jest dla każdej kobiety, która marzy o racjonalnym podejściu do odżywiania, odchudzania. Która ma dość kolejnej diety, reżimu, zakazu i nakazu. Która nade wszystko pragnie zrozumieć, dlaczego już kiedyś próbowała i nie osiągnęła tego co chciała. Dla kobiet, które są gotowe, nie oczekują efektów jak za użyciem czarodziejskiej różdżki i obiecywania gruszek na wierzbie. Kobiet, które pragną zrozumieć siebie, swoje ciało i mechanizmy emocji, które kierują naszym życiem. Dla kobiet, które czują, że jedzą pod wpływem emocji stresu.  Kobiet, które pragną zwiększyć świadomość żywieniową na taką, która buduje i wzmacnia ich zdrowie. Kobiet ,które pragną wprowadzić do swojego życia na stałe satysfakcjonującą aktywność. Takie, które pragną na trwale zmienić swoje nawyki dla zdrowia. Chcące poprawić lub nawiązać relacje ze swoim ciałem. pragną poczuć się dobrze w swoim ciele, poczuć się pewne, piękne, kobiece, seksowne.

 

Sesje Q&A będą odbywały się raz w tygodniu ( dla pakietu pogłębionego ) i 2 razy w miesiącu co II tydzień ( dla pakietu podstawowego )  na grupie zamkniętej na Facebooku. Będą trwały 60 minut. Na sesje Q&A będzie można podesłać w przygotowanym formularzu pytanie na maksymalnie 1 dzień przed sesją.

Nie mogę Ci zagwarantować, że osiągniesz wymarzony efekt w czasie trwania programu. Jestem przekonana, że uczestnicząc aktywnie w kursie i przepracowując w praktyce poruszane tematy zdobędziesz wiedzę oraz uporządkujesz swoje obszary, które wymagają akurat u Ciebie porządków.  Wtedy jesteś w stanie osiągnąć swój cel. Jeśli nie przeanalizujesz swojej sytuacji, własnych przekonań, nawyków, myśli i emocji to osiągnięcie efektów może się oddalić. To nie jest dieta cud i nie jest to cud recepta, trzeba Twojego zaangażowania i pracy. Przejdź proszę do opinii moich Klientek, które potwierdzają, że wykonując pracę nad sobą, wdrażając praktyki osiągnęły efekty.

W kursie nie znajdziesz rozpisanych diet na poszczególną kaloryczność natomiast otrzymasz przygotowane przeze mnie inspiracje żywieniowe na posiłki ( śniadanie, obiad, kolację ) i pożywne koktajle. Przygotuję również 12 propozycji treningowych z wykorzystaniem obciążenia Twojego ciała, które możesz ćwiczyć wszędzie. Jako trener personalny i instruktor fitness mam potrzebną wiedzę do tego. Moje Klientki chwalą sobie treningi, które dla nich przygotowuję.

Jest taka możliwość tylko w przypadku zakupu pakietu pogłębionego. Natomiast kwota jest rozłożona na 2 raty. 

Kurs startuje 16 Sierpnia 2021 i potrwa do 12 Września 2021.

Tak – to nie jest przeciwwskazanie. Choroba lub dolegliwość mogą oczywiście utrudniać odchudzanie na poziomie fizjologicznym, ale stanowią również ważną motywacją (a czasem nawet presję) do odchudzania. Poza tym często wiąże się z nimi konieczność stałej uważności na sposób odżywiania. Dlatego sposób myślenie o odchudzaniu. i ciele ma tu bardzo duże znaczenie, a mój kurs może w tym pomóc.

Jestem zdecydowana, wchodzę na pokład. Wyłączam wagę, włączam uwagę